F.A.Q.

Často kladené otázky.

Telefonicky nebo emailem, fotím většinou v týdnu, ale i o víkendu dle domluvy, nebo dle počasí  venku.

Ve většině případů 1-2 hodiny. U malých dětí se to řídí podle stáří dítěte a jeho schopnosti spolupracovat.

Je vhodné celou rodinku sladit do podobných barev a stylu, však jste rodina a patříte přeci k sobě. Pro těhotné maminky delší upnutá trika, šaty nebo rozepínací košile tak, aby bylo bříško pěkně vidět.

Nejlépe ihned, jak budete znát termín vaší svatby a klidně i nezávazně. Termíny se v období svateb zaplňují velmi rychle.

To záleží na samotných novomanželích a jejich organizaci svatebního dne.  Avšak dám Vám tolik potřebného času k Vaši maximální spokojenosti., máme na to přeci celý den.

V žádném případě na tom netrvám, ale pokud budu fotografovat celý den Vaši svatbu, tak bych asi bez jídla nevydržel, proto jsem rád, když mám možnost se také naobědvat a to klidně i někde mimo svatební tabuli a bez problému si svůj oběd zaplatím.

Ano je to možné a dokonce to doporučuji, ať máte co nejvíce vzpomínkových fotografií.

Je mi jasné, že jste nedočkaví, však ja jsem stejný, ale roztřídění, retušování a výroba fotografií nelze uspěchat. Také záleží na množství pořízených fotografií, ale zhruba 2 – 4 týdny je reálný odhad. Není problám poslat pár ukázkových fotek třeba 2 – 4 dny po svatebním focení. Rád Vám vyjdu vstříc.

Nikdy, fotografie odevzdávám vždy jen v takové podobě, se kterou jsem osobně spokojen. Je to má vizitka a dokud se mi moje práce dokonale nelíbí, tak ne.

Rozhodně takovou osobu velmi doporučuji, myslím si, že není vhodné, aby tuto práci dělal někdo z nejbližší rodiny. Svatbu si pak dotyčný příliš neužije, takže doporučuji najmout si koordinátora stejne jako fotografa. Ale rozhodnutí je zajisté na Vás

Fotografie předávám na flashdisku. Popřípadě elektronicky. A fotografie netiskn,  jen elektonicka produkce.